Skip navigation.
Home
Jestem wesoły Romek (?) ...

05-06-26 Grill u Moniki

Foto

Mistrz grila - EmanuelGrill pod Paryzem udal sie wysmienicie.Zjawilo sie o dziwo az 15 osob co w przypadku nudnych nieruchliwych francuzow jest czyms doprawdy wyjatkowym (najchetniej siedzieli by w swoich ogrodkach lub przed swoimi telewizorami).Nie liczylam dokladnie, ale zdaje sie, ze impreza sie udala bo w istocie Francuzi byli w mniejszosci.Byly dwie Polki: ja i moja kolezanka Ewa,mieszkaniec Wybrzeza Kosci Sloniowej-Emanuel, Chinka Dan Xu, no i moja rowniez obecnie wspollokatorka Laura prosto z Barcelony.Tak wiec Emanuel grillowal poska kielbase slaska,ktora zajadali sie ci... Francuzi.Na deser byl prawdziwy polski sernik ale przyznam ze francuska tarta z morelami przyniesiona przez jednego ze znajomych nie ustepowala mu jakoscia.Najwytrwalsi (czyli miedzy innymi ja) wytrwali do 6 rano. Fscynujace jest imprezowanie w tak miesznym kulturowo i narodowo towarzystwie,gdzie jednak (prawie wszyscy) zajadajasie wspolnie slaska kielbasa!

Data w nazwie

No, no! Ale jestetś błyskawica!

Sorry, ale "to coś" w tytule, to nie była prawdziwa data imprezy ale początek nazwy "kartki" (05-06 Grill u Moniki), znajującej się w "skoroszycie" (srwisy fotograficzne).

Kartki w skoroszycie są posortowane alfabetycznie, stąd - żeby układały się datami, najnowsze na dole - konieczność dodawania daty na początku nazwy kartki (inaczej "Grill" byłby przed "Wielkanoc"). Tu oczywiście jest pułapka bo alfabetyczne sortowanie dat zadziała tylko wtedy, kiedy daty będą pisane rok-miesiąc lub rok-miesiąc-dzień. Przyznaję, że troche to durne, ale innego wyjścia nie ma. Zmieniam więc nazwę strony na "05-06 ...."

RN

czy są dredy

Miło zobaczyć Twoje zdjęcia z grila. Brakuje mi jednak fotki na której byłaby sama Fotografka - bardzo chciałam sprawdzić, czy już obcięłaś dredy (pamiętam, że planowałaś).
Mam kłopoty z rojaśnieniem zdjęć - u mnie wychodzą bardzo ciemne.
Ucałowania
Bożena

Re. Dredy

Właśnie! Ja też jestem ciekaw!

RN

Dready jeszcze sa

Dready jeszcze sa ale je skrocilam, tak wygladaja ladniej i bardziej dynamicznie jak okreslili znajomi.Postaram sie podeslac jakies zdjecia w przyszlym tygodniu.