Skip navigation.
Home
Jestem wesoły Romek (?) ...

07-10-04 Mała Fatra 2007

Foto

"Pogoniony" nieco przez MUC Monikę, jakoś się sprężyłem i umieściłem już zdjęcia w Portalu. Można je obejrzeć w galerii a sprawozdanie przeczytać w dziale "turystyka".

zdjęcia Tomka

Obejrzałam sobie dzisiaj zdjęcia Tomaszka z tegorocznej Małej Fatry. Świetne. Niektóre porażające - na przykład te panoramy na kilka szerokości monitora!! Piękne widoki,parę świetnych portretów, w tym też konika polnego. Trochę tylko żałuję, że nikt na zdjęciach nie oddał grozy Wielkich Dierów. Jest trochę ujęć z drabinkami, albo widać kawałek łańcucha. Ale gdzie te straszne przepaści?
Niestety nie mogę wejść na tę stronę "normalnie" - zgłasza się komunikat: "This album is empty". Weszłam drogą ratunkową, uruchamiając "W razie kłopotów z łączem, serwis dostępny również tutaj".

Album Tomka naprawiony

Uprzejmie donoszę, że naprawiłem album ze zdjęciami Tomka i już nie jest "empty".

Przyznaję, że zdjęcia są świetne, ale nie wiem czy użyłbym określenia "porażające", bo ono jest chyba skompromitowane przez byłego premiera. A jeśl już, to fakt, że robimy takie PORAŻAJĄCO dobre zdjęcia wynika z OCZYWISTEJ OCZYWISTOŚCI : jesteśmy PORAŻAJĄCO dobrymi (coraz lepszymi - to kolejna OCZYWISTA OCZYWISTOŚĆ) fotografami.

RN

Hura. Zdjęcia już są.

Hura. Dziękuję za pomoc i umieszczenie zdjęć w serwisie.

--
tomek