Skip navigation.
Home
Jestem wesoły Romek (?) ...

08-03-15 Narty 2008

Foto

Nadrabiając zaległości umieszczam krótki serwis z wyjazdu na narty. Mnie osobiście, najbardziej osobliwym zdjęciem wydaje się to obok.

narty_2008_nasza_armia.jpgGliwice, lato 2018r.. Gwałtowne zmiany klimatu związane (wiadomo!) z trwającym od końca ubiegłego wieku globalnym ociepleniem powodują, że na opustoszałych ulicach Gliwic (wiekszość mieszkańców przeniosła sie do cieplejszych krajów, głównie na Grenlandię) szaleje przemoc i zbrodnia. Mamy jednak dobre wiadomości. Władze miasta zakupiły 2 najnowsze modele cyborgów obronnych - Terminator (1) i Terminator (2), doskonałych do walk ulicznych z bandami. Cyborgi, w specjalnej wersji "Extreme Ice", nadają się nie tylko do pracy w warunkach letnich (od 0° do -20°) ale i zimowych (nawet poniżej -50°).

narty_2008_co_je_wojtek.jpgOczywiście nie mogę się powstrzymać przed zadaniem kolejnej zagadki. Zdjęcie obok przedstawia Wojtka podczas posiłku w barze na stokach Kubińskiej Holi. Pytanie (Uwaga! Trudne!) jest następujące: Co, ach co je Pan Wojtek?

czyżby tym razem dla

czyżby tym razem dla odmiany wyprazany syr??

Świetnie zgadłaś!

Vyprażany syr ... z hronolkami i tatarską omaczką.

Nie rozumiem tylko jak na to wpadłaś? Co to znaczy kobieca intuicja!

RN