Skip navigation.
Home
Jestem wesoły Romek (?) ...

11-04 Wielkanoc 2011 (edit: nowe zdjęciory)

Foto

Tatry z PalenicyZdrojówkaChatkę w Jaworkach, która wystawiona jest na sprzedaż, odwiedziliśmy najprawdopodobniej już ostatni raz. Stąd, mimo iż pogoda wcale taka rewelacyjna, jak zapowiadano nie była, a liczba chorych i nie całkiem sprawnych w niedzielę osiągnęła 50% składu, wyjazd uważam za niezwykle udany. Sprawozdania turystycznego raczej nie będzie, bo wycieczki były standardowo standardowe, za to … chyba odkryliśmy nowy kwiatek. Coś, co – jak mniemaliśmy – miało być zawilcem narcyzowym, okazało się zdrojówką rutewkowatą [Isopyrum thalictroides]. Zawsze jakiś sukces.
Poniżej zdjęcia:

Wielkanoc 2011 (Jaworki) Zuzowe

Wielkanoc 2011 (Jaworki)

Miło mi

Nie ma nic przyjemniejszego (no, może to lekka przesada) jak obejrzeć sobie na świeżo zdjęcia, tuż po powrocie. Później, za jakiś czas, wracam do nich, aby sobie przypomnieć, powspominać. Inaczej. Ale tuż po wakacjach, świątach i innych imprezach zerkam do internetu następnego dnia i potem codziennie. Czy są już zdjęcia, sprawozdanie, komentarze. To takie przedłużenie miłych chwil i taka osłoda po powrocie do pracy.
Dziekuję.

Biała Woda

Brawo. Śliczne zdjęcia i kawał detektywistycznej roboty przy
oznaczaniu kwiatków. Mucha lewitująca nad hipotetycznym podbiałem
prezentuje się znakomicie. Z kolei najładniej nazywa się Rzeżusznik
Hallera. W dziedzinie nazw kwiatów wiosennych mógłby konkurować z
równie niepozorną Śledziennnicą Skrętolistną (może pojawi się na
zdjęciach Zuzi).

Przykro mi niezmiernie ale

Przykro mi niezmiernie ale śledziennica (ani tym bardziej śledziennnica) nie pojawi się na moich zdjęciach albowiem uznałam ja za mało fotogeniczną :)

POMOCY :)

Romku dodałam swoją galerię ale nie wiem niestety jak mam umieścić cały wpis jakoś nieco bardziej na górze, żeby się w ogóle dało te zdjęcia od razu zobaczyć. Poza tym podgląd zdjęć zniknie kiedy tylko usunę sama galerię z picasy (a ja tam jakoś specjalnie długo zdjęć nie trzymam bo kończy mi się miejsce)

Trochę się wtrąciłem ...

ale nie jestem pewien, czy o to Ci chodziło. Sideshow nie jest dobrym pomysłem, bo umieszczony na stronie głównej "goes by yourself" i nieco zacina otwieranie.

Problem z miejscem nie jest jeszcze rozwiązany i nie wiadomo czy będzie będzie. Rzecz w tym, że nie wystarczy utworzyć i udostępnić nowe konto, trzeba je "podpinać" do Picasy przy wysyłaniu zdjęć zamiast swojego i z tym jest (ja mam) pewien problem. Już dwa razy wysłałem zdjęcia nie tam, gdzie trzeba. Wydaje mi się, że łatwiej "zasponsorować" powiększenie przestrzeni na zdjęcia w Picasie.

RN
P.S. Twój kod zaremowałem, możesz usunąć, jeśli uznasz za stosowne.