Skip navigation.
Home
Jestem wesoły Romek (?) ...

Drupal, Portal RN

życzenia z Mucznego

Drupal, Portal RN

Z Bieszczad napłynęły życzenia. Ponieważ dotyczą w prawie wszystkich uczestników Forum, publikuję treść emaila od P. Ani Pawlak

Oto treść

Naprawdę sprawił nam Pan tymi życzeniami wiele radości. Panu, Pańskiej
rodzinie i przyjaciołom,z którymi udało się nam spędzić parę sympatycznych chwil życzymy dobrego zdrowia (to bezwzględnie potrzebne do włóczenia się po bezdrożach),dobrego humoru,ochoty do zabawy i dużo wolnego czasu. W imieniu
całej rodzinki bardzo dziękuję za pamięć

Anna Pawlak

sprawozdania z wakacji

Drupal, Portal RN

Zdaje sie ze nie tylko nasza 4 byla w tym roku na wakacjach, a jakos sprawozdan poza naszym nie ma. Wstyd wstyd dobrze, ze chociaz zdjecia sie pojawily.

Dziennik czy Forum

Drupal, Portal RN

Justyna bardzo sprytnie zauważyła istnienie dziennika (to nic innego tylko blog) w naszym portalu. Dodałem go przy okazji postu o samochodzie, bo wydawało mi się, że forum niepotrzebnie obrośnie wątkami.

Jak zrobić dziennik?

  • Z menu (po prawej) wybierz "dodaj zawartość | zapis w dzienniku";
  • Napisz co trzeba;
  • Wykonaj "Dodaj | Wyslij" ... i gotowe.

Czy do napisania czegoś użyć dziennika, czy forum, sam nie wiem - oba rodzaje postów mają podobne cechy. Różnica jest tylko jedna: forum grupuje posty w ramach wątków a dzienniki są autorskie. W innych portalach, które robiłem różnica jest w uprawnieniach - forum jest dla wszystkich a dziennik tylko dla wybranych. W naszym portalu nie ma takiego ograniczenia, więc chyba wszystko jedno czego użyjecie.

smutny powrót

Drupal, Portal RN

Po dwu tygodniach życia bez bieżącej wody, prądu, toalety, zanim wskoczyłam do wanny siadłam do komputera...i cóż mnie przywitało - cisza, a ja się już nastawiłam na ciekawe opowiastki, opisy nowych kotów i inne takie. To, że są wakacje nie znaczy, że można się obijać. Przywołuję do porządku!

... a co z Tomkiem???

Drupal, Portal RN

... Przepraszam, ja z takim pytaniem... dlaczego nie ma Tomka w statystykach?
dziękuję, przepraszam, pozdrawiam....

Skala ocen w recenzjach, taksonomia i skróty.

Drupal, Portal RN | Kultura, różne

W swojej recenzji Monika zapytała o skalę ocen, używaną w naszym portalu. Tym samym zwróciła mi uwagę na niektóre techniczne aspekty pisania w naszym portalu - wyjaśniam więc.

XML feed