Skip navigation.
Home
Jestem wesoły Romek (?) ...

Programy

Kocham zakupy internetowe!

Programy

ADO Book.jpgOd jakiegoś czasu szukam książki “Advanced Delphi Developer's Guide to ADO (Paperback)”. W Helionie – była, ale już nie ma, znalazłem ją (za 260 zł!) w zupełnie fajnej księgarni PEtlaCzasu.pl, gdzie przyjęto zamówienie, ale po 2 tygodniach powiadomiono mnie, że zamówienie niestety nie może być zrealizowane. Zdecydowałem się więc na Amazon, gdzie książki były (nowe lub używane) w cenie od $30 do $150. Wybrałem tylko dostawców, dla których było wyraźnie napisane, że wysyłają za granicę. Np.

Shipping: In Stock. Ships from … United States. Expedited shipping available. International shipping available.

Niestety, we wszystkich przypadkach (próbowałem 4 razy, także z nową), po wybraniu adresu dostawy (niby ja) otrzymałem taką samą odpowiedź: *** We're sorry. This item can't be shipped to your selected destination. You may either change the shipping address or delete the item from your order …(See geographical restrictions.) ***

zestaw kodeków

Programy

Polecam przetestowany zestaw kodeków linek

Od kiedy go używam nie zdarzyło mi się jeszcze mieć problemów z odtwarzaniem filmów. Oszczędza czas poświecany na szukanie poszczególnych codeców oraz czas poświęcany na naprawianie szkód po zainstalowaniu niesprawdzonych wersji.

Acrobat - jak przyspieszyć otwieranie plików

Programy

Właśnie znalazłam bardzo ciekawą strone z opisem co należy zrobić żeby przyspieszyć otwieranie plików *.pdf. SZNUREK

Wystarczy tylko w katalogu plugins utworzyć dodatkowy podkatalog Optional i wrzucić tam wszystkie katalogi i pliki poza EWH32.api, print*.api, i Search*.api.
U mnie działa jak marzenie.

EXCEL 5.0 - 11.0, najważniejsze skróty klawiszowe

Programy