Skip navigation.
Home
Jestem wesoły Romek (?) ...

Poważne

Tina radzi (Justynce)

Poważne | Serio

tina.jpgWczoraj akurat oglądałam przez chwilę telewizję i nomen omen trafiłam na reklamę magazynu dla kobiet "Tina". Jak się z rzeczonej reklamy dowiedziałam w najnowszym numerze Tina radzi jak poradzić sobie z natrętnym szefem bez ciągania go po sądach. Od razu pomyślałam o Justynce... Magazyn kosztuje jedyne 1 złotych, może zatem warto zainwestować...?

Zimno dopiero będzie! Uaktualnienie.

Poważne

Najmilsze dziewczęta!
Wszystko co dotychczas pisaliśmy o zimnie (że łóżeczko, że zi.. i... imno) to były opowiastki o lekkich powiewach chłodku, w porównaniu z tym co nas czeka w nocy w soboty na niedzielę. Nadchodzi bowiem era lodowcowa.

temp42.01918.gifSobota: 12-13.00
około 0ºC (w Warszawie już -15ºC),
drobny deszczyk rano i po południu,
zachmurzenie 6/8.

Wołanie na puszczy

Poważne | Serio

Kilka dni temu wysłałem do stałych uczestników wyjazdów wielkanocnych zapytanie ofertowe w sprawie ew. wyjazdu na Słowację. Odezwał się tylko Misiek. OK, ustnie wypowiedział się Tomek.
Facet ze Słowacji którego molestowałem, pyta mnie czy mam zamiar rezerwować chatkę. Może by tak dostojna frekwencja wypowieziała się co robić?

Andrzejeczek

Młodzi! Więcej optymizmu!

Poważne

Nie no, bomba, ja się będę musiał terapii jakiejś poddać po tym wszystkim - o, już mi oko lata... (Osioł ze Shrek'a).


Co Wy z tymi Kaczorami!
Wprawdzie na początku przyłączyłem się do rozpaczy Zuzi, ale po SMS'ie Moniki oraz komentarzach Wojtka widzę, że chyba trzeba Was podleczyć. Kochani ! Wszystko to już było:

  • Gadał dziad do obrazu, czyli układ PiS - PO (AWS - UW).
  • Szara eminencja, czyli premier, który ledwie rządzi (Buzek), bo steruje nim szara eminencja Kaczynski (Krzaklewski). A jeśli uda mu się coś sensownego zrobić, to tylko przez zaskoczenie lub kiedy Pan i Władca - Kaczor (Krzak) będzie na urlopie.
XML feed